כלים לסוכנים

מטריקס- בית חכם ומתקדם לסוכני ביטוח

סוכן ביטוח? מחפש אחר בית חכם ומתקדם לניהול עסקייך? רוצה ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים בדרך להצלחה בענף הביטוח והפיננסים? אצלנו בסוכנות הביטוח מטריקס- בית חכם ומתקדם לסוכני הביטוח, תוכל ליהנות מהיצע מגוון של שירותים המותאמים למכלול הצרכים הביטוחיים עימם נדרשים להתמודד סוכני הביטוח בעידן המודרני.

בשביל להגיע למקומות חדשים יש להלך בדרכים חדשות

במציאות העסקית הנוכחית של ענף הביטוח והפיננסים ועקב הרגולציה ההולכת וגוברת בענף הביטוח והפיננסים, כל סוכן ביטוח המעוניין לקדם את עסקיו מחויב להלך בדרכים חדשות ויצירתיות על מנת להגיע להישגים משמעותיים בתחום.

אנחנו בסוכנות הביטוח מטריקס- בית חכם ומתקדם לסוכני ביטוח, מאפשרים לכל אחד ואחת מסוכני הביטוח שביניכם, ליהנות ממעטפת עסקית רחבה המשלבת בתוכה מגוון רחב של כלים מעשיים להצלחה. המעטפת העסקית המוצעת על ידינו לסוכן הביטוח הממוצע כוללת בין היתר:

  • ליווי מקצועי באמצעות מנגנון “הוליסטי” המיועד לצרכי היכרות מעמיקה עם כל מוצרי הביטוח השונים המוצעים על ידי חברות הביטוח הגדולות ביותר בישראל
  • שירותי משרד הכוללים מגוון רחב של אפשרויות לניהול עסקי הסוכן, החל מעמדת ישיבה במשרדי מטריקס, דרך הקמת משרד משותף ועד לניהול משרד פרטי עם אפשרויות תפעול נוספות.
  • הקמה וליווי של מערכי שיווק ומכירות- לרשותנו, הידע, הניסיון והיכולות המקצועיות בכל הנוגע להקמה ותפעול של מערכי שיווק ומכירה למטרות ייעול המכירות בתחום הביטוח.
  • מערך שירות ממוחשב לכל סוכן – מערך זה כולל טפסים שימושים, תעריפי מוצרים של חברות הביטוח, מידעונים עדכניים בענפי הביטוח הרלוונטיים לכל סוכן ועוד.
  • ביסוס קשרי העבודה השוטפת אל מול אנשי קשר בחברות הביטוח השונות וכלים מעשיים נוספים המיועדים לצרכי מינוף עסקיו של כל סוכן ביטוח.

ליווי ותמיכה עסקית לאורך כל הדרך!

 

השירות הייעודי שלנו לסוכני ביטוח, משלב בתוכו חשיבה יצירתית המקדמת את עסקיו של הסוכן ומובילה אותו להישגים המקצועיים אליהם הוא שואף. פעילותנו בתחום מבוססת על היכרות מעמיקה ורבת שנים עם ענף הביטוח והפיננסים ועל היכולות המקצועיות המוכחות של בעלי הסוכנות בכל הנוגע להנעת סוכנים וניהול מערכי מכירות וסוכנויות ביטוח.