אודות קבוצת מטריקס

קבוצת מטריקס ביטוח ופיננסים, מהווה ארגון חדשני ויצירתי המתמחה במתן פתרונות ביטוח ופיננסים המיועדים לקהל הרחב לצד שירותי משרד ותוכן מקצועי המותאמים לצרכיהם של סוכני הביטוח בעידן החדש. הקבוצה נוסדה בשנת 2014 והיא מבססת את פעילותה על הניסיון רב השנים העומד לרשות כל אחד משלושת מייסדיה:

  • אורן ודרור בילבסקי (סוכנות הביטוח בילבסקי בע”מ), בעלי רישיון פנסיוני, כללי וימי ובעלי ניסיון ענפי של למעלה מ-50 שנות ניסיון בשוק הביטוח והפיננסים
  • רועי טרומן, בעל רישיון פנסיוני ובעל ניסיון של למעלה מעשור בהנעת סוכנים וניהול מערכי מכירות בחברות הביטוח השונות
  • אייל סיטי, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מעשור בהנעת סוכני ביטוח וניהול סוכנויות ביטוח


מטריקס- בית חדשני לביטוח ופיננסים

מטריקס, חרטה על דגלה את נושא החדשנות וכל פעילותה בענף הביטוח והפיננסים מנוהל באופן ממוחשב תוך כדי תפעולם של כלים טכנולוגיים. כמו כן, הקבוצה פועלת אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות הגדולים והחשובים ביותר בישראל, לרבות, מגדל, הראל, כלל, מנורה, הפניקס, איילון, הכשרה, פסגות, אלטשולר שחם, ילין לפידות, דש מיטב ו-אקסלנס, ונציגיה מתמחים בהשגת תנאים מיוחדים לכל סוגי פוליסות הביטוח, השירותים הפיננסים והמוצרים הפנסיונים המשווקים על ידי הסוכנות. 


שירותי הסוכנות

קבוצת מטריקס ביטוח ופיננסים עוסקת ומתמחה בנושאים הבאים:

  • פתרונות ביטוח ופיננסיים– מחלקה מקצועית המתמחה בכל סוגי הפוליסות, לרבות, ביטוחי חיים, מוצרי חיסכון פנסיוני, ביטוחי בריאות וסיעוד, ביטוחי משכנתא, ביטוחי עסקים, ביטוחי נסיעות לחו”ל ומוצרי ביטוח אלמנטרי (רכב ודירה).
  • כלים מעשיים ומקצועיים לסוכני ביטוח– מגוון רחב של שירותים מקצועיים המותאמים למכלול הצרכים הביטוחיים עימם נדרשים להתמודד סוכני הביטוח בעידן החדש.
  • רכישות תיקי ביטוח ומיזוגים– מחלקה מקצועית המתמחה בליווי הליכי רכישה ומיזוג של תיקי ביטוח פעילים. שירותי המחלקה מיועדים לסוכני ביטוח וותיקים או לכאלו המעוניינים למנף את פעילותם העסקית בתחום הביטוח והפיננסיים.
  • ביטוח חבויות באמצעות ל’לוידס – במסגרת קבוצת מטריקס פועלת מטריקס חתמים בינלאומיים מורשית ל’לוידס והפיקוח על הביטוח. 


כסוכנות ביטוח חדשנית ומתקדמת, המוטו המקצועי המלווה את פעילותה של חברת מטריקס הינו: בשביל להגיע למקומות חדשים יש להלך בדרכים חדשות.