שירות לקוחות

אנחנו בסוכנות הביטוח מטריקס-בית לביטוח ופיננסים, דוגלים ומאמינים במתן שירות מקצועי ללא פשרות המלווה ביחס אישי לכל לקוח –לאורך כל הדרך! מערך השירות הפועל בחברתנו מונה צוות מיומן, מסור ומקצועי של 15 עובדים ועובדות המתמחים במתן פתרונות ביטוח יצירתיים, מקצועיים ואיכותיים, וכל זאת תוך ליווי אישי והתאמה מלאה לצרכיו הביטוחיים ושיקוליו הכלכליים של כל לקוח ולקוחה.

מערך שירות הלקוחות הפועל בחברתנו מבסס את פעילותו הענפה בענף הביטוח והפיננסים בהתאם לכל אחד מעקרונות השירות הבאים:

  • תכנון מטבי של מוצרי הביטוח והשירותים הפנסיונים- פיננסיים המוצעים על ידינו בהתאם לצרכיו האישיים של כל לקוח ולקוחה.
  • פעילות דינמית ונמרצת אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים ביותר בישראל, וזאת לצרכי השגת תנאי ותעריפי הפוליסות והמוצרים הפיננסיים האופטימאליים והמשתלמים ביותר עבור לקוחותינו.
  • ייצוג ענייני ומקצועי של הלקוח במקרים של הגשת תביעות ביטוח כנגד חברות הביטוח
  • שקיפות מלאה בכל הנוגע לתנאי ומחירי הפוליסות והמוצרים הפנסיונים-פיננסים המשווקים על ידינו
  • ניהול אישי של תיק הביטוח ומעקב צמוד לאורך כל תקופת הביטוח- מעקב זה מיועד לצרכי ביצוע התאמות בין צרכיו המשתנים של הלקוח לבין תנאי ומחירי הפוליסות השונות המוחזקות בתיק הביטוח האישי

מטריקס- יתרון הגודל פועל תמיד לטובתכם!

אנחנו בסוכנות הביטוח מטריקס- בית לביטוח ופיננסיים, מבססים את פעילותנו בענף הביטוח והפיננסים על סמך הניסיון רב השנים העומד לרשותנו, על הידע המקצועי המורחב העומד לרשותנו בתחומי הביטוח והפיננסים ועל היכולות המקצועיות שלנו להיות שם בעבורכם בכל רגע ורגע.

כסוכנות ביטוח דינמית ויצירתית אנו פועלים במלוא המרץ אל מול רוב חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים ביותר בישראל, ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מהתאמה מלאה בין צרכיו הביטוחיים ושיקוליו הכלכליים לבין פוליסות הביטוח והמוצרים הפנסיונים –פיננסים המשווקים על ידינו.